....:::ikimizedair:::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....:::ikimizedair:::....

En Eglenceli Forum Sitesi...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SENİ SEVİYORUM BİTANEM..

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

SENİ SEVİYORUM BİTANEM.. Empty
MesajKonu: SENİ SEVİYORUM BİTANEM..   SENİ SEVİYORUM BİTANEM.. Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 1:53 pm

Rüzgarlara bırakmıştım kendimi .. Nereye eserlerse oraya gdiyorduM .. AmaçsıZ .. SessiZ .. MutsuZ .. KorkaK bir insan olmuştuM .. Aşk darbesi yemiştiM .. Kolay olmadı bu acıyı atlatmaK .. Atlatamazdımda .. İçimde her günN alevi biraz daha büyyüyeN aklımı ve mantığımı tamamen kaybettiren a$k okyanusunda boğuluyorduM .. Ne elimi tutaN .. Ne yardıma geleN yoktu kimse .. ÖlüyorduM .. Ölüme bu kadar apansızca meydan okuyacağımı tahmiN edemezdiM .. Ölmeyi umursamıyorduM .. Onunla geçirdiğiM dakikaları düşünüyorduM ..

ZamaN ilerlerkeN nefesiMiN artıK yetmemeye başladığını , içimde birşeyleriN sonsuzluğa karıştığını hissediyorduM .. DeğiL ölüme meydaN okumaK .. KorkudaN ağlıyorduM çaresiz bir çocuK gibi .. Ama karşıma "SeN" çıktıN .. Bana en zor anlarımda elini uzattıN .. Derdimi dinlediN dermaN olduN .. ÜşüdüM ısıttıN .. KorktuM biraz daha sıkı sarıldıN .. Ne oluyor diyorduM kendime bilmiyoruM .. AmA yavaş yavaş aklıma ..mantığıma .. duygularıma sahip olmaya başlıyorduN sanırıM ..

Daha sonra seni her gördüğümde içimde yaşama sevinci daha bir canlanıyordu ..BeniMle olduğuN dakikalarıN hiç bitmemesini .. BensiZ dakikalrında da seniN özlemini çekiyorduM .. AnlıyoruM artık içimdeki bu tuhaf duyguyu .. “Aşk”.. Eski tecrübelerimi tamameN bir kenara bıraktıraN .. Yeni .. Farklı ve en güsel dakikalarımı yaşataN sana karşı duyduğuM “AşK”..

SeNiNle olmaktaN çok mutluyuM …Bu aşkı biR ömüR sürdüreliM bitaneM .. Seni SeviyoruM …

- Bitane'N -
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SENİ SEVİYORUM BİTANEM..   SENİ SEVİYORUM BİTANEM.. Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 2:19 pm

yüreğine sağlık gerçekten çok hoşş

haDi topLa yüZünü pRenSés
üzüLmé kaTLa hüzNünü
kaLDır çekmeCéne ßiR yerLére saqLa
daha niCé yaraLarın oLaCaq..
kußuqLarı düŞéCeq ,, yeniDén kaNayaCaq

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SENİ SEVİYORUM BİTANEM..   SENİ SEVİYORUM BİTANEM.. Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 2:33 pm

saol canım afro
adios_bebe_mod
MODERATÖR
MODERATÖR
adios_bebe_mod

MesajKonu: Geri: SENİ SEVİYORUM BİTANEM..   SENİ SEVİYORUM BİTANEM.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 11:48 am

YANİ GÜZEL NE DİYİM

En son aDioS_BeBe_MoD tarafından Ptsi Tem. 28, 2008 10:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://hopppa.tr.gg
HaYaT
ADMİN_SMT
ADMİN_SMT
HaYaT

MesajKonu: Geri: SENİ SEVİYORUM BİTANEM..   SENİ SEVİYORUM BİTANEM.. Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 7:00 pm

TŞKLER KANKAM
https://ikimizedair.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SENİ SEVİYORUM BİTANEM..   SENİ SEVİYORUM BİTANEM.. Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 7:41 pm

HaYaT demiş ki:
TŞKLER KANKAM
rc ederim kanka
adios_bebe_mod
MODERATÖR
MODERATÖR
adios_bebe_mod

MesajKonu: Geri: SENİ SEVİYORUM BİTANEM..   SENİ SEVİYORUM BİTANEM.. Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 10:32 am

[GÜZELMİŞŞŞŞŞ
http://hopppa.tr.gg

SENİ SEVİYORUM BİTANEM..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-