....:::ikimizedair:::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....:::ikimizedair:::....

En Eglenceli Forum Sitesi...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

galatasaryın yeni hocası istanbul da

YazarMesaj
Misafir
Misafir

galatasaryın yeni hocası istanbul da Empty
MesajKonu: galatasaryın yeni hocası istanbul da   galatasaryın yeni hocası istanbul da Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 2:09 pm

Galatasaray´ın geçen hafta takımın başına getirdiği Alman teknik direktör Michael Skibbe, İstanbul´a geldi. Skibbe ****** Havalimanı´nda yaptığı açıklamada, Türkiye´de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "İyi, yetenekli ve genç oyuncuları olan bir kulübe geldim" dedi.
16.6.2008

****** Havalimanı’nda Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin tarafından karşılanan Skibbe, Türkiye’de bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "İyi, yetenekli ve genç oyuncuları olan bir kulübe geldim" dedi.

Basın mensuplarına İngilizce açıklamalarda bulunan Alman çalıştırıcı, Galatasaray’ın milli takımlarda yer bulan çok yetenekli futbolculara sahip olduğunu kaydederek, "İyi bir takıma geldim. Burada iyi işler başaracağımıza inanıyorum" ifadesini kullandı.

Skibbe, Galatasaray ile 1 hafta önce sözleşme imzaladığını dile getirirken, İstanbul’da başkan Adnan Polat ve Adnan Sezgin ile görüşmelerde bulunacağını söyledi.

Transfer konusunda herhangi bir çalışma yapmadıklarını da vurgulayan Alman teknik adam, görüşmelerde bu konuların üzerinde duracaklarını da dile getirdi.

Bir basın mensubunun Arda ilgili sorusu üzerine Skibbe, "Arda henüz 21 yaşında genç ve yetenekli bir oyuncu. Milli takım için de Avrupa Şampiyonası Finalleri’nde çok önemli iki gole imza attı. Arda takımımda olduğu için memnunum" diye konuştu.

Havalimanında bir taraftarın boynuna sarı-kırmızı bandana taktığı Skibbe, neşeli tavırları ve sempatik hareketleriyle dikkat çekti. Alman çalıştırıcı, daha sonra Adnan Sezgin ile birlikte ****** Havalimanı’ndan ayrıldı.
HaYaT
ADMİN_SMT
ADMİN_SMT
HaYaT

galatasaryın yeni hocası istanbul da Empty
MesajKonu: Geri: galatasaryın yeni hocası istanbul da   galatasaryın yeni hocası istanbul da Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 9:18 pm

paylasım için tşkler
https://ikimizedair.yetkin-forum.com

galatasaryın yeni hocası istanbul da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni bi foto daha