....:::ikimizedair:::....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

....:::ikimizedair:::....

En Eglenceli Forum Sitesi...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani

YazarMesaj
Misafir
Misafir

yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani Empty
MesajKonu: yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani   yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 3:14 pm

Sana Yazmak

Ne zaman sana yazmaya başlasam önce çaresizce dipsiz kuyulara dalıyor bakışlarım ardından uzun ve derin bir sessizlik…

Günleri sayarken aylar, ayları sayarken yıllar geçti ama ben en çok sana yazdım; çünkü en çok seni sevdim; seni bekledim.Sonra tüm yazdıklarımı sildim birer birer; okudukça benden bir anı kalmasın, yüreğin yanmasın diye. Öfkeyi suya, sensizliği kağıda, aşkı yüreğime yazdım; gökten yıldız çalmak, güneşe göz kırpmak, boşluğu kavramak gibi…

Yazdıkça ateşe dokundum; dokundukça yandım.

Sana yazmak, seni yazmak: Bazen hayata karşı buz kesilmek, bazen sıcaklığını hatırlayıp erimek, bazen de aşkın sesiyle irkilmek gibi...

Gidemedim, senden geçemedim ama biliyor musun, sensiz geçen her gün daha da korktum yokluğuna alışmaktan…Rüyalarıma uzunca bir süre uğramadın mesela rüyamda bile göremedim seni…Ta ki birkaç gün öncesine kadar.

Üşüdüm, dedim tek kelime etmeden sadece sarıldın bana. Şimdi mi, şimdi yine sana yazıyor, seni yazıyorum işte…

‘İşin doğrusu:
Varlığına alışmaktan daha zor oldu,
Yokluğuna alışmak.
Alıştım mı bilmiyorum; ama mecbur olduğumu biliyorum.
Boşver...
Coşkusu da çok güzeldi varlığının,
Yokluğunun acısı da hiç fena değildi hani…'
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani   yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 3:25 pm

güzelmiş
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani   yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 4:19 pm

tşkr ederim
adios_bebe_mod
MODERATÖR
MODERATÖR
adios_bebe_mod

MesajKonu: Geri: yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani   yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 11:44 am

paylaşım için saol
http://hopppa.tr.gg

yokluğunun acısıda hiç fena değildi hani
1 sayfadaki 1 sayfası